top of page
Happy Gift Box_edited.jpg

Подарунки,
що допомагають долати виклики

Співробітникам, партнерам, клієнтам

Книги з автографами від українських авторок.
Нонфікшн від Оксани Мороз та Дарки Озерної.
Поезія та лайфхаки про письмо і натхнення від Катерини Бабкіної

Набір «Wellbeing»

BookSet_Wellbeing.jpg

«Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі» допоможе сформувати інформаційну гігієну та очистити свій інфопростір від фейків та маніпуляцій.

«Бути окей. Що важливо знати про психологічне здоров'я» пояснює, що таке психічне здоров’я, як воно впливає на наше життя і самопочуття, та як впоратися з найпоширенішими загрозами стану “я окей”.

«Не болить» — збірка сучасної поезії Катерини Бабкіної про все, що болить, не болить, підносить, надихає і загалом просто змушує почуватися живим.

Вартість: 440 грн

Набір «Турбота про сім'ю»

Bookset_FamilyCare.jpg

«Ви це зможете! 7 складових здорового способу життя» — настільна книга для здоров'я усієї сім'ї. Простою мовою про здоровий і водночас приємний та адекватний спосіб життя з адаптацією до українських реалій.

«Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню» допоможе навчити рідних фільтрувати інформацію та не потрапляти на гачок маніпуляторів. 

«Звичка писати» — воркбук для роботи зі словом, натхненням та собою, що містить цікаві завдання та багато інформації про те, як працює уява, натхнення та мотивація. Допоможе більше дізнатися про себе та покращити навички письма і формулювання.

Вартість: 440 грн

Про авторок

Avatar_DarkaOzerna.png
Дарка Озерна

Біолог, авторка серії книжок “Оптимістично про здоров’я”, медична та наукова журналістка і радіоведуча.

 

Співпрацює з виданнями Liga.net, ВВС Україна, Український тиждень, журналом Terra, проводить тренінги та лекції про здоровий спосіб життя для компаній та шкіл.

Avatar_OksanaMoroz.png
Оксана Мороз

Засновниця волонтерської ініціативи "Як не стати овочем" та веде блог “Вірю не вірю” на радіо “Культура”. З 2015 року постійний запрошений спікер Києво-Могилянської бізнес-школи. 

Авторка трьох книг. Перші дві з них “Нація овочів?” та “Боротьба за правду” стали переможцями Всеукраїнського рейтингу "Книжка року-2020" (номінація "Обрії"). Також "Нація овочів?" отримала 3-е місце в премії бізнес-книг KBU AWARDS-2020 (номінація "Особисте зростання").

Avatar_KaterynaBabkina.png
Катерина Бабкіна

Авторка тринадцяти книг для дітей та дорослих, відома українська письменниця, поетка, колумністка, сценаристка, драматургиня. 

Книги Катерини для дітей та дорослих перекладено грецькою, на іврит, польською, німецькою, сербською та в’єтнамською мовою, окремі тексти виходили в антологіях та журналах у понад понад 20 країнах. , п'єси за її текстами ставилися в Києві, Відні та Женеві.

Книжные книжные полки

Замовляйте книги з автографами авторок

Зробіть приємний та корисний подарунок вашим співробітникам чи колегам.

 

При корпоративному замовленні (від 10 комплектів) діють знижки до 20% від вказаної ціни.

Набір книг Дарки Озерної

BookSet_DariaOzernaya.jpg

Серія «Оптимістично про здоров’я» задумана як дорожня карта зі фізичного і психічного добробуту для українців. З цією книгою ви зможете зорієнтуватися в галузі «ЗОЖу» та знайти приємний та притомний спосіб життя, за якого ваш стан буде стабільно покращуватися

«Бути окей. Що важливо знати про психічне здоров’я» розповідає про знехтувану і слабку ланку ланцюга нашого нормального життя, що б це не значило – психічне здоров’я. Що його визначає, чому стаються розлади, які негаразди можуть нас спіткати, і що з цим робити.

«Книжка для дорослих. Як старшати, але не старіти» не містить рецепту філософського каменю вічного життя. А ще не призначена суто для людей на пенсії. Ця книга про те, як запобігти хронічним хворобам тадеменції, які обстеження слід регулярно проходити, і жити наповненим життям в кожному віці.

Вартість: 340 грн

Набір книг Оксани Мороз

BookSet_OksanaMoroz.jpg

«Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців» та «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі»

Ці книги простою мовою і з наочними кейсами показує, як інформаційне поле трансформує нас, змінює наші думки, поведінку і життя. Які інструменти для цього застосовують маніпулятори та шахраї.

 

Як їх розпізнати та сформувати свою інформаційну гігієну — вміти фільтрувати інформацію від фейків та маніпуляцій.

Вартість: 340 грн

Набір книг Катерини Бабкіної

BookSet_KaterynaBabkina.jpg

«Не болить» — збірка сучасної поезії Катерини Бабкіної про все, що болить, не болить, підносить, надихає і загалом просто змушує почуватися живим.

«Звичка писати» — воркбук для роботи зі словом, натхненням та собою, що містить цікаві завдання та багато інформації про те, як працює уява, натхнення та мотивація. Допоможе більше дізнатися про себе та покращити навички письма і формулювання.

Вартість: 340 грн
Фирменная коробка

Замовляйте книги зі знижкою до 20%

Розмір знижки залежить від розміру замовлення.

Ціни вказані без урахування доставки та пакування. 

Оплата здійснюється на рахунок ФОП (3-я група).

bottom of page