top of page

КНИЖКИ

«Нація овочів?» 
«Як не стати овочем»
«Боротьба за правду»

 
 

Книжка «Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців»

Nazia_Ovochiv.png

Оксана Мороз написала цю книжку простою мовою і з наочними кейсами показує, як інформаційне поле трансформує нас, змінює наші думки, поведінку і життя.

 

На конкретному прикладі України показано, як за 20 років було зруйновано інформаційний імунітет нації.

У книжці вперше описано закриту індустрію створення інформаційних вірусів і дано прості інструменти боротьби з її продуктами. Книжку написав практик для простих людей, які не є комунікаційниками.


Книга переможець Всеукраїнського рейтингу "Книжка року 2020" (номінація "Обрії") та 3-е місце в премію KBU AWARDS-2020 (номінація "Особисте зростання").


Книга видана Yakaboo Publishing у 2020.

Книжка «Як не стати овочем. Інструкція з виживання в інфопросторі».

 
Як не стати овочем (Актуальна тема) 2133 мокап.jpg

Як часто вам здається, що вас дурять в інтернеті? Або ви усвідомлюєте, що це маніпуляція чи шахрайство, проте не розумієте, навіщо й кому вона потрібна?


Facebook-тест “Який святий тобою опікується”, повідомлення “Завтра Viber буде платним — перешли це далі і для тебе він залишиться безкоштовним”, прохання “Перешліть це повідомлення, і ми перерахуємо 1 цент на лікування” та ще тисячі інших варіантів мають одну мету — обманути вас. 


Книжка Оксани Мороз "Як не стати овочем" — інструкція з виживання в сучасному інформаційному просторі. У ній зібрані основні маніпуляції та шахрайства цифрового світу у форматі “суть — причина — наслідки — що робити”. Простою мовою на конкретних прикладах. 

 

У книжці ви дізнаєтеся: 

  • про маніпуляції в Facebook, YouTube, Google, Viber, Telegram, Вікіпедії та онлайн-медіа;

  • як безпечно користуватися гаджетами і вберегти свої персональні дані;

  • як не потрапити на гачок шахраїв та маркетологів;

  • як безпечно знаходити відповіді на фінансові, економічні та політичні питання.


Тут ви підтвердите свої здогадки, дізнаєтеся багато нового, а головне — зрозумієте, як не потрапити на гачок шахраїв, політиків та онлайн-злодіїв. А ще ці знання допоможуть пояснити рідним, які небезпеки чатують на них в онлайні. 


Видавництво Vivat у 2021.

 

Книжка «Боротьба за правду. Як мій дядько переміг брехню»

0.jpg

Це історія про Дядька Івана. Таких як він мільйони. Вони заплуталися в інформації, проте хочуть зрозуміти як ними маніпулюють і протистояти цьому.

В ній опис реальних подій 2019-2020. Тут і про вибори, і про коронавірус, і про фінансові піраміди, і ще купу всього. Дядько Іван наступив на гору граблів поки розібрався.

Це своєрідна магічна пігулка для тих у кого не вистачало часу чи аргументів самим пояснити чому цього не потрібно слухати, дивитися, читати. Тепер можна просто подарувати їм книгу.

Раніше батьки нас вчили життю. Тепер наш час навчити їх читати новини.


Книга переможець Всеукраїнського рейтингу "Книжка року 2020" (номінація "Обрії") та здобула персональну відзнаку від директорки Українського інституту книги Олександри Коваль в рамках премії BookForum Best Book Award-2020.

bottom of page