КНИГИ

«Нація овочів?» 

та

«Боротьба за правду»

Книга «Нація овочів? Як інформація змінює мислення та поведінку українців»

Ця книжка простою мовою і з наочними кейсами показує, як інформаційне поле трансформує нас, змінює наші думки, поведінку і життя.

 

На конкретному прикладі України показано, як за 20 років було зруйновано інформаційний імунітет нації.

У книжці вперше описано закриту індустрію створення інформаційних вірусів і дано прості інструменти боротьби з її продуктами.


Книжку написав практик для простих людей, які не є комунікаційниками.


Книга переможець Всеукраїнського рейтингу "Книжка року 2020" (номінація "Обрії") та 3-е місце в премію KBU AWARDS-2020 (номінація "Особисте зростання").


Книга видана Yakaboo Publishing у 2020.

Книга «Боротьба за правду.
Як мій дядько переміг брехню»

0.jpg

Це історія про Дядька Івана. Таких як він мільйони. Вони заплуталися в інформації, проте хочуть зрозуміти як ними маніпулюють і протистояти цьому.

В ній опис реальних подій 2019-2020. Тут і про вибори, і про коронавірус, і про фінансові піраміди, і ще купу всього. Дядько Іван наступив на гору граблів поки розібрався.

Це своєрідна магічна пігулка для тих у кого не вистачало часу чи аргументів самим пояснити чому цього не потрібно слухати, дивитися, читати. Тепер можна просто подарувати їм книгу.

Раніше батьки нас вчили життю. Тепер наш час навчити їх читати новини.


Книга переможець Всеукраїнського рейтингу "Книжка року 2020" (номінація "Обрії") та здобула персональну відзнаку від директорки Українського інституту книги Олександри Коваль в рамках премії BookForum Best Book Award-2020.